SZANOWNI PAŃSTWO DOBIEGŁA KOŃCA VII KADENCJA RADY MIEJSKIEJ BLACHOWNI

Osobiście nie mam żadnych wątpliwości, że nasza Gmina naprawdę ruszyła do przodu. Najlepszym dowodem są inwestycje te zakończone i prowadzone. Pozyskanie przez Gminę 35 mln zł nie da się podważyć. Niezależne tytuły jak chociażby pismo samorządowe „Wspólnota” doceniło efekty współpracy z burmistrzem Sylwią Szymańską. Z 538 miejsca w latach 2009-2013 w skoczyliśmy na koniec 2017 roku na 122 pozycję. Żadna gmina w kraju nie skoczyła o ponad 400 miejsc wyżej. Jest to sukces finansowy, ekonomiczny, infrastrukturalny i społeczny.
Blachownia otrzymała też statuetkę w Ogólnopolskim Konkursie WZOROWA GMINA, za skuteczne pozyskiwanie środków unijnych. Konkurs firmują m.in. marszałek Województwa Śląskiego przewodniczący Konwentu Powiatów Województwa Śląskiego. I żadne kłamstwa, że za statuetkę i tytuł Blachownia zapłaciła. Prawda jest taka nasza Gmina ruszyła z impetem i idzie w dobrym kierunku.
Dlatego zwracam się do Państwa prośbą o poparcie dla naszych działań. Dla budowania lepszej Gminy. Chcemy dokończyć to co zaczęliśmy. Dla mnie jedynym gwarantem dalszego rozwoju Blachowni jest obecna burmistrz Sylwia Szymańska, która udowodniła, że zna się na swojej robocie. Wyniki finansowe, prowadzone inwestycje same się bronią.

Dlatego raz jeszcze proszę zagłosujcie Państwo na naszą drużynę lista wyborcza nr 20.
Zagłosujecie na doświadczonego i co ważne skutecznego burmistrza Sylwię Szymańską. Nasza Gmina nie musi zaczynać od nowa bo cały czas pniemy się w górę. Lepsza przyszłość czy normalność już była. W rozmowach z Mieszkańcami usłyszałem nie raz naturalnie chcemy Szymańską bo ona gwarantuje dalszy rozwój naszej małej Ojczyzny.

Bardzo dziękuję za współpracę, licząc na dalsze poparcie Mieszkańców Blachowni.
Z poważaniem Marek Kułakowski