NIELEGALNE WYŚCIGI NA TORZE W WYRAZOWIE

Mieszkańcy Wyrazowa są oburzeni, że na torze w Wyrazowie odbywają się nielegalne jazdy samochodami. Huk, pisk opon, palenie opon i zaśmiecanie tego terenu. Ludzie mają dosyć.

Sylwia Szymańska burmistrz Blachowni
-Osoby, które wjeżdżają na tor, robią to nielegalnie. Nie podpisywaliśmy żadnej umowy na użyczenie komukolwiek tego terenu, który należy do Gminy. Nie ma naszej zgody na żadne jazdy czy ściganie się na torze czy o zgrozo palenie opon. Przypominam, że względu na budowę obwodnicy na ten teren nikt obcy nie ma prawa wstępu. Powiadamiałam policję o tych incydentach. Raz jeszcze powiadomię funkcjonariuszy może zrobią z tym porządek.


Pytanie dlaczego policja nie interweniuje. Filmy na youtubie „Projekt Patola Drift Christmas (Tor Wyrazów) PatoMovie #1” są najlepszym dowodem co się dzieje na tym torze. Podobno miały paść takie słowa, że jak torowisko należy do gminy to niech gmina sobie go ogrodzi. Trudno tu nie przyznać racji funkcjonariuszom. Zatem radni będą się musieli zastanowić czy pieniądze przeznaczyć na auto dla policji czy na spokój mieszkańców Wyrazowa czyli na ogrodzenie starego torowiska.

Zdjęcia „Projekt Patola Drift Christmas (Tor Wyrazów) PatoMovie #1 .