BLAGIEROWANIE

Strona www.wPowiecie.pl informuje o przegranych sprawach sądowych Pawła G. z Cisia.
Sąd Okręgowy w Częstochowie orzekł, że Paweł G. jest winny popełnienia przestępstwa z art. 212 kodeksu karnego. Wyrok jest prawomocny.
Sprawa ciągnęła się od 2015 roku. W środę 30 stycznia sąd drugiej instancji uznał, że bloger z Cisia pomawiał burmistrz Blachowni publikując nieprawdziwe informacje na prowadzonej przez siebie stronie internetowej. W opinii sądu Paweł G. poniżał Sylwię Szymańską w oczach opinii publicznej, narażając jej osobę na utratę zaufania niezbędnego do wykonywania piastowanego przez nią stanowiska. Burmistrz Szymańska zamierza teraz wystąpić z powództwem cywilnym o zadośćuczynienie finansowe

Więcej na http://wpowiecie.pl/bloger-czy-blagier-mieszkaniec-cisia-winny-pomowieniom/

Zapewne po tym artykule i wcześniejszych wpisach na temat blagie… bloger z Cisia, Paweł G. zrobi wszystko, abym w jego sondażu był najgorszym radnym. W tym tygodniu otrzymałem od 4 osób e-maila, że próbując głosować na mnie, Tomasza Czecha, Małgorzatę Bernat, burmistrz Sylwię Szymańską, Katarzynę Borycką i Tadeusza Borka, są blokowani. Nie mają możliwości głosowania bo rzekomo już oddali głos. Pamiętam w zeszłej kadencji także otrzymywałem podobne informacje, że gdy ludzie raz zagłosowali szczególnie na burmistrz, potem byli już blokowani. A wtedy w rankingu za najlepszego radnego najczęściej wygrywał Cezary Osiński. Zatem proszę sympatyków KWW Sylwia Szymańska o nie głosowanie na nas bo to nie ma sensu.