KOLEJNE WPROWADZANIE LUDZI W BŁĄD

Panie Marku to nie będziecie remontować przedszkola przy ul. Żeromskiego – zadzwonił do mnie poirytowany p. Andrzej.

Odpowiedziałem – nie bardzo rozumiem co Pan mówi bowiem Pani burmistrz Sylwia Szymańska rozpisała przetarg na przebudowę i termomodernizację budynku Przedszkola nr 2 przy ul. Żeromskiego 4a w Blachowni i wiadomo, że Gmina na ten cel ma pieniądze. Można to sprawdzić na BIP UM Blachowni.

Nie czytał pan co napisał pan Gąsiorski, „skarbniczka gminy – Elżbieta Wolska powiedziała, że nie ma pieniędzy na modernizację i remontu budynków Przedszkola nr 4 w Blachowni oraz Przedszkola w Łojkach” – dodawał Pan Andrzej.

To dziwne bo byłem na tej komisji, nawet jej przewodziłem, (co ukradkiem udokumentował były sołtys Cisia, a także bez zgody nagrywał posiedzenie), i z ust od Pani skarbnik słyszałem zupełnie co innego. Pan radny Cezary Osiński zapytał ile środków zarezerwowanych jest na paragrafie 801 – czyli oświata i wychowanie

Pani skarbnik Elżbieta Wolska odpowiedziała – paragraf 801-04 ten punkt dotyczy przedszkoli.  Na remonty przedszkoli mamy około 2 mln 300 tys. zł.

I tyle w tej sprawie. No może z wyjątkiem, że w Blachowni nie ma Przedszkola Nr 4, i że na jednym z kont Blachowni są odłożone 2,3 mln zł, jak napisał Pan Gąsiorski. Ale co się nie pisze, żeby ludzie uwierzyli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.