NIE DOSZŁO DO SPOTKANIA SYLWII SZYMAŃSKIEJ Z ANETTĄ UJMĄ. KANDYDATKA, KTÓRA NAWOŁUJE DO WYBRANIA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI W OGÓLE NIE PRZYBYŁA

A szkoda bo mieszkańcy czekali na nią, chcąc zadać kilka pytań.


-Wysłałam zaproszenie do pani Anetty przez fb i drogą pocztową. Odpowiednie pismo otrzymał też pan Tadeusz Koćwin, pełnomocnik KWW Anetty Ujmy. Dlaczego pani Anetta nie przybyła nie wiem, ale najważniejsze, że są z nami Mieszkańcy Blachowni – powiedziała Sylwia Szymańska.

Gwoli pełnej informacji pełnomocnik KWW Anett Ujmy owszem zjawił się w strażnicy, ale po jakimś czasie wyszedł, po angielsku, bez słowa.

Burmistrz Sylwia Szymańska informowała co udało się zrobić przez 4 lata oraz o planach na najbliższe lata.
Potem pytania zadawali sami Mieszkańcy. Dotyczyły one m.in. możliwości utworzenia kina dla młodych ludzi, odpadów z dawnej huty, którymi teraz zajmuje się prokuratura, polityki turystycznej gminy i ośrodka zdrowia w Łojkach. Nikt ze spotkania nie wyszedł bez odpowiedzi. Największe podziękowanie należą się przybyłym mieszkańcom (ponad 70 osób), którzy bardzo spokojnie i rzeczowo pytali o interesujące ich zagadnienia.

Sylwia Szymańska, dziękując Mieszkańcom zachęcała ich, aby 4 listopada poszli do urn wyborczych, bowiem wbrew temu co mówią rywale, rozdając przy tym swoje ulotki, wyborów jeszcze nie wygrała Szymańska, choć w I turze jej przewaga była duża. Musimy w II turze raz jeszcze zdecydować czy jesteśmy za dokończeniem rozpoczętych inwestycji i dalszym rozwojem Gminy Blachownia czy… ?

Pełny zapis spotkania zarejestrował Robert Biś. Dziękujemy.
https://www.youtube.com/watch?v=pEhvc4jhw8c