ANATOMIA KŁAMSTWA Nr 16 PISZĘ DO BYŁEGO SOŁTYSA CISIA

Były sołtys znowu mści się kłamstwem. Tym razem łże, że „Za Janusza Korczaka w Blachowni odpowiada Kułakowski”

Pan ten jak zawsze używa słów „podobno”, „słyszałem”, „doszło do mnie”, „otrzymuje informacje”, „informacje docierają do mnie” itp. Tak pisze kłamca, który nie powołuje się na fakty, ale zmyśla i okłamuje ludzi.

Oświadczam
Nieprawdą jest jakobym był pomysłodawcą zmiany nazwy ulicy i ukrywał to przed radnymi. Nie byłem za zmianą nazwy ul. 16-go Stycznia. Zrobił to wojewoda własną decyzją. O tym, że wojewoda śląski zmienił nazwę naszej ulicy na Korczaka, dowiedziałem w tym samym terminie, co inni radni Blachowni i też byłem tym zaskoczony. Tym bardziej, że według wyroku WSA w Gdańsku wojewoda pomorski, który zmienił nazwę ulic jakieś gminie złamał prawo. Żaden wojewoda nie ma uprawnień, aby samorządom zmieniać nazwy ulic. Wojewoda śląski jeszcze nie czytał wyroku Sądu.
Wzywam pana Gąsiorskiego do zaprzestania kłamstw i oszczerstw. Proszę nie oczerniać mojej osoby, a także rodziny. Rozumiem, że wszystkie brednie, które pan pisze m.in., że Blachownia nie doczeka się czyszczenia stawu, nie będzie centrum przesiadkowego, nie będzie nowego, lepszego przewoźnika komunikacji, że wielu inwestycji nie uda się zrobić, okazały bredniami i są nie po myśli byłego sołtysa Cisia. Pisanie, że nie chciałem jakiejś sesji, jakiegoś odwołania, że Kułakowski wraz z Burmistrzem Sylwią Szymańską próbowali sprawę wyciszyć poprzez jednego z senatorów z Prawa i Sprawiedliwości, to chyba objaw jakieś nieznanej choroby. Kolejne brednie, które nawet nie wpisują się w kanony baśni czy bajek.
Oświadczam jeszcze raz i dużymi literami, by pan to zrozumiał NIE BYŁEM ZA ZMIANĄ NAZWY UL. 16-GO STYCZNIA, NIE MIAŁEM WPŁYWU CO DO ODWOŁANIA SIĘ OD DECYZJI WOJEWODY, BO O TYM NIE WIEDZIAŁEM. A jeśli pana zdaniem to nieprawda, proszę o konkretne dowody, a nie okłamywanie ludzi pisaniem „podobno”, „tak słyszałem”’ „ludzie mówią”, „to już pewne” i ten znak zapytania (?) którym często broni się pan przed odpowiedzialnością karną. Nie jest tajemnicą, że wiele gmin podało pana do sądu za pomówienia.

Co to mojego, jak pan kłamie, „nicnierobienia” to proszę zobaczyć co się zmienia w w Blachowni dzięki dobrej współpracy Rady z burmistrzem. Jestem aktywnym i pracowitym radnym. Pracuję na sesji, pracuję na komisji, pracuję codziennie spotykając się z mieszkańcami i z ich problemami. A jak widzę tylko źli ludzie będą kłamać w imię oczernienia radnych czy burmistrza byle tylko Blachownia nie „szła” do przodu nie rozwijała się.

Przestań człowieku nas i nasze rodziny oczerniać. Nie ukazuj nas radnych czy burmistrza jako oszustów, którzy patrząc jak tu okraść Gminę czy jak przetrwać w nieudolnym w zarządzaniu Gminy Blachownia. Bo efekty dobrej pracy burmistrza i Rady na rzecz Mieszkańców widać na każdym kroku. Rozumiem pana rozgoryczenie, po tym gdy ludzie mieli dosyć takiego zachowania i odwołali pana z funkcji sołtysa Cisia. Dlaczego kłamie pan i mści się na włodarzach Gminy tego nie rozumiem.