„SZTYLET POD ŻEBRO”

Nowa Trybuna Częstochowska pisze:
Niepokój budzić mogą też kwestie finansowe. Niedawno Paweł Gąsiorski, były sołtys Cisia, ujawnił na łamach swojego serwisu internetowego kosztorys inwestorski modernizacji przedszkola, twierdząc przy tym, że otrzymał go od Dariusza Wojciechowskiego, sekretarza gminy. Ten stanowczo zaprzeczył.
– To kolejny dowód na rozwydrzenie polityczne osób, które są szkodnikami naszej gminy. Ta gangrena rozlewa się od wielu miesięcy – stwierdził wzburzony sekretarz. – Jak bardzo trzeba być cynicznym, aby robić wszystko w celu storpedowania działań na rzecz remontu przedszkola i grać losem dzieci? Na litość boską, nie wbijajmy sztyletu pod żebro gminie!

 

Więcej można przeczytać na łamach Nowej Trybuny Częstochowskiej

http://trybunaczestochowska.pl/2016/05/30/skandal-tym-powinna-zajac-sie-policja/

Inne artykuły na temat co się dzieje w Blachowni

„Urząd to nie supermarket” czyli jak trójka radnych opuściła Komisję Rewizyjną czyli

W Blachowni opozycyjni radni rezygnują z członkostwa w komisji rewizyjnej rady miejskiej. Powodem ma być brak współpracy ze strony urzędu i burmistrza, jak również Edyty Mandryk, przewodniczącej rady

http://trybunaczestochowska.pl/2016/05/02/urzad-to-nie-supermarket/

Kanalizacja za 75 mln zł.

Koncepcja systemu kanalizacji Blachowni oraz Plan Aglomeracji dla Gminy Blachownia to dwa dokumenty, które zaprezentowano kilka dni temu mieszkańcom. Mają one zapoczątkować skanalizowanie gminy w ciągu najbliższej dekady

http://trybunaczestochowska.pl/2016/05/16/kanalizacja-za-75-milionow/

Dogadali się i zapłacą za remont hali, nie 1 mln 300 tys., a ponad 700 tys. zł.

Pięć lat trwał konflikt pomiędzy gminą a firmą, która wybudowała w Blachowni halę sportową. Wygląda na to, że wreszcie udało się go zakończyć, choć w sposób, który nie wszystkim się podoba.

http://trybunaczestochowska.pl/2016/04/06/dogadali-sie-i-zaplaca-za-hale/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.