JA UWIELBIAM JĄ – CZYLI DRUGI DZIEŃ ŚWIĘTA BLACHOWNI

wek1Drugi dzień święta Blachowni to przepiękna pogoda, doskonała zabawa i fantastyczna publiczność, która swoją żywiołowością wprost porwała  gwiazdę nocy czyli zespół „Weekend”, śpiewając grupy największe przeboje.

wid2Zanim jednak na scenie pojawił się Radosław Liszewski, który 18 maja obchodził 41 urodziny, mieszkańcom zaprezentowały się: młodzieżowa orkiestra dęta, taneczne „Chochliki”, wokaliści z MDK, a po 18 zespoły disco polo, nie tylko cover, z „Zenonem Martyniukiem” na czele. Po godz. 22 wyszli oni „Weekend” i zaczęło się szaleństwo. 

wek2wido1„Ona tańczy dla mnie” i ponad godzinny koncert zespołu i mieszkańców zapewne na długo zapadną w pamięci  nie tylko Radosława Liszewskiego, który po występie cierpliwie pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

W niedzielę dalsze szaleństwo i też nie zabraknie atrakcji. Wznoszenie balonem i prezentacje artystyczne szkół. O godz. 20 sceną zawładnie częstochowska grupa Nefre. Zabrzmi więc reggae i hip-hop. A kolację Pomidorową zaserwuje „Letni Chamski Podryw”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.