PO WYBORACH STAŁ SIĘ CUD – ZBIORNIK WODNY MAMY CZYSTY

UM w Blachowni miło nas dzisiaj zaskoczył informując –najnowsze badania wody w zalewie w Blachowni wskazują bardzo dobry stan wody. Oznacza to, że woda w zalewie nadaje się do uprawiania sportów wodnych, a kontakt z nią w żaden sposób nie zagraża zdrowiu.  Tyle urząd.

😳 Cud??? Czy PSS-E w Częstochowie się pomyliła? Czy urzędnicy UM w Blachowni i sanepidu nie czytali wcześniejszych  tekstów Pawła Gąsiorskiego, który po oczyszczeniu zbiornika tak pisał na gminablachownia.pl „urząd poinformował, że niezmiernie miło jest nam poinformować, że stan sanitarny Zalewu jest w coraz lepszym stanie! Sanepid nie ma zastrzeżeń co do jakości wody w akwenie. UMOŻLIWIA TO BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z PŁYWANIA I UPRAWIANIA SPORTÓW WODNYCH W ŚRODKU GORĄCEGO LATA. Kolejny raz byłem zdziwiony, gdyż woda w zalewie jest brudna, zielona, pełna zakwitów, ścieków i sinic”.


Komentarz

I co na to Urząd w Blachowni? Przecież przed wyborami nasz zbiornik wodny był brudny, zanieczyszczony, a podobno to czyszczenie było wielką lipą – takie rzeczy wmawiali mieszkańcom MGOK.  A po wyborach… stał się cud? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.