DALASZY CIĄG BUDOWANIA NIENAWIŚCI NA KŁAMSTWACH – BUSY NADAL ZA DARMO

W związku z pytaniami czy to prawda, że mieszkańcy naszej Gminy nie będą już jeździć za darmo środkami miejskiej komunikacji GTV BUS.

Informuje bloger z Cisia kłamie i wprowadza ludzi w błąd, bo ma w tym swój cel.


INFORMUJĘ, ŻE MIESZKAŃCY NADAL BĘDĄ JEŹDZIĆ ZA DARMO W GRANICACH NASZEJ GMINY I TO PRZEZ NAJBLIŻSZE TRZY LATA. TAKŻE DO CISIA CO MOŻE ZASMUCIĆ BLOGERA.


Za dalszymi darmowymi przejazdami na ostatniej sesji głosowali:
Barbara Bagmat,
Małgorzata Bernat,
Katarzyna Borycka,
Tadeusz Borek,
Krzysztof Czerwik,
Tomasz Czech,
Ewelina Gajzner,
Paweł Hreczański,
Marek Kułakowski,
Tomasz Rećko,
Jerzy Szkurłat,
Dariusz Wącław.

Ktoś może zapytać – dlaczego Urząd Miejski w Blachowni nie żąda sprostowania kłamstwa? Bo nie ma sensu. Właściciel bloga był wzywany już wcześniej do sprostowania innych, nieprawdziwych informacji. I co? Po prostu lekceważy wezwania Urzędu.

Dlaczego ludzie są „karmieni” takimi bzdurami? Zapewne chodzi o licznik wejść na stronę bloga. Bo po takich kłamstwach ludzie z niedowierzania będą wchodzić i czytać te banialuki. Inna kwestia to budowanie nienawiści do władz i pozwalanie na obrzydliwe hejtowanie. Na zasadzie – nie ważne co się pisze, ważne żeby ludzie czytali i hejtowali.
Póki co festiwal nienawiści trwa praktycznie od początku jeszcze poprzedniej kadencji. A teraz być może jesteśmy świadkami tworzenia podwalin do próby zwołania kolejnego referendum, mającego na celu odwołanie Sylwii Szymańskiej ze stanowiska burmistrza? Wcale bym się nie zdziwił gdyby Paweł Gąsiorski ogłosił, że będzie próba zwołania referendum w wiadomym celu. Wcześniejsze próby dla blogera z Cisia kończyły się fiaskiem.