PŁK MAREK DĄDELA KIEROWNIKIEM REFERATU SPRAW OBYWATELSKICH?

W zaciszu uśpionego gabinetu burmistrza Blachowni dochodzą do mnie kolejne ciekawe informację. Otóż nieoficjalnie dowiedziałem się, że burmistrz Cezary Osiński  planuje zmiany organizacyjne w urzędzie, czyli wraca stare. Włodarz gminy chce powołać nowego szefa referatu spraw obywatelskich i zarządzania kryzysowego. Na jego czele ma stanąć prawie 70-letni płk rez.  Marek Dądela.  Awans na stanowisko kierownika jest co najmniej zaskakujący bowiem jakiś czas temu jedna z osób, o której w Blachowni mówi się, że z tylnego fotela zarządza gminą, tak pisała”

Niestety przespaliśmy już trochę czasu przez co na własne życzenie  wyhodowaliśmy sobie sołtysów mądrali oraz grono internetowych krytyków, którzy mam wrażenie zaczynają już oddziaływać na niektóre nasze decyzje. (…)  Zdzwońmy się aby ustalić termin spotkania. Nie ukrywam, że zależy mi żeby było to jak najszybciej. Na spotkaniu chciałem poruszyć kilka tematów. Sprawę definitywnego załatwienia kwestii parasolnika i jeszcze paru innych. (…).

Niewtajemniczonych można poinformować, że ów piszący właśnie płk Marka Dądelę nazywał „parasolnikiem”, który co by nie mówić zawsze w szarmancki sposób przed deszczem chronił burmistrz Anettę Ujmę. Nie ukrywam, że mu zazdrościłem takiej roli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.