WPOWIECIE.PL PISZE, ŻE NOWA WŁADZA W BLACHOWNI MA SWÓJ PIERWSZY SUKCES  

Miesięcznik informuje, że po kilku miesiącach przerwy mieszkańcy i goście odwiedzający gminę ponownie mogą z pełną swobodą korzystać z toalet w centrum Blachowni. – Jedną z pierwszych decyzji burmistrza Osińskiego był remont i otwarcie ubikacji — ucieszył się miejscowy bloger i pochwalił włodarza za sprawne podjęcie interwencji w celu rozwiązania klozetowego problemu.

Paweł Gąsiorski, niegdyś właściciel szeregu stron pornograficznych, obecnie realizujący się w tematyce samorządowej, do zakończenia niedawnych wyborów bynajmniej nie był postrzegany za stronnika kierownictwa blachowniańskiego magistratu. Wszystko zmieniło się, gdy ster miejsko-gminnej władzy przejął popierany przez niego i mocno lansowany w kampanii Cezary Osiński.

Zmiana na stanowisku użytkownika najważniejszego gabinetu przy ulicy Sienkiewicza sprawiła, iż uchodzący za wiecznie niezadowolonego ze wszystkiego Gąsiorski, z lokalnego malkontenta zmienił się nagle w rezerwuar entuzjazmu. Ta swoista metamorfoza to niewątpliwie pierwszy efekt wspomnianej roszady na burmistrzowskim stolcu (dawne określenie tronu — przyp. red.).

Więcej na stronie http://wpowiecie.pl/nowa-wladza-ma-swoj-pierwszy-sukces/

zdjęcia wykonane przez pracownika UM w Blachowni po dewastacji w marcu 2023 i styczniu 2024 roku. Tytułowe zdjęcie wpowiecie.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.