BURMISTRZ BLACHOWNI WRĘCZYŁA NAUCZYCIELOM NAGRODY


.

-Październik to miesiąc, w którym w sposób szczególnie dziękujemy nauczycielom i pracownikom szkół i przedszkoli. Nauczyciel to ktoś wyjątkowy, ktoś kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł. To ktoś kto zachęca do myślenia, do marzenia, poznawania, próbowania i wciągania. Cieszę się bardzo, że w tym roku Dzień Edukacji Narodowej możemy wspólnie świętować w szerszym gronie, że mogę Państwu osobiście podziękować za codzienną pracę. Podziękować dyrektorom, nauczycielom, pracownikom administracji, obsługi. Tym wszystkim osobom, które na co dzień wspierają naszą gminną oświatę – mówiła burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska.


W tym roku burmistrz Sylwia Szymańska statuetkami i nagrodami finansowymi wyróżniła pięciu nauczycieli. Małgorzatę Spyrę, dyr. Publicznego Przedszkola Nr 2.


Maurę Jochymczak, kierownika świetlicy, nauczyciela wychowania fizycznego.


Agnieszkę Ziętal, nauczyciela wychowania fizycznego.


Magdalenę Sikorę, nauczyciela plastyki i religii.


Mateusza Mszycę, nauczyciela języka polskiego.


.

.

.

.

Swoje nagrody nauczycielom wręczali także dyrektorzy szkół i przedszkoli.
Za trud wychowawczy dziękowali też Paweł Hreczański, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Małgorzata Bernat, przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Oświaty, Kultury i Sportu, Promocji Gminy i Integracji Europejskiej.


.


Na zakończenie ucztę duchową piosenkami Krzysztofa Krawczyka wypełnił inny Krzysztof -Drynda. O podniebienie gości zadbała pobliska restauracja.