TO BYŁY TRZY SPORTOWO-PROMOCYJNE DNI DLA BLACHOWNI

medalwreczadziewczElemental Tri Series przeszedł do historii jako wyjątkowo udana impreza sportowa. Za sprawą przepięknej pogody, atmosfery, organizacji, a przede wszystkim rekordowej liczby zawodników. W zeszłym roku Blachownia gościła ponad pół tysiąca osób teraz blisko 750.  Jak się okazuje do mazurskich miejscowości Olsztyna i Augustowa nie zjechało tylu triathlonistów co do Blachowni. To była znakomita promocja naszej Gminy – gratulowali m.in. starosta częstochowski Krzysztof Smela dupasylzespoli senator Ryszard Majer.  Dobry wizerunek i dobre strony Blachowni prezentowała przez trzy dni Regionalna Telewizja – TVS. W sumie 10 wejść na żywo.

wodaZatem telewidzowie z całego województwa śląskiego mogli się dowiedzieć, że Blachownia to zielona gmina, pełna lasów, ścieżek spacerowych i wody. A za niedługi czas Gmina zmieni się nie do poznania za sprawą inwestycji pod nazwą „Rekultywacja śródmiejskiego zbiornika Blachownia wraz zagospodarowaniem otoczenia” – za 12 mln 123 tys. zł. 

kolarzElemental Tri Series czyli triathlonowy puchar Polski. Sportowa atmosfera i głosy zawodników z całego kraju – fantastyczne miejsce, organizacja, mamy nadzieję, że nie odpuścicie i za rok też nas zaprosicie na te zawody.

zuziametazespol

Dodaj komentarz