ANATOMIA KŁAMSTWA Nr7 – KOLEJNE OSZCZERSTWA

Draństwem jest to co pisze pan z Cisia na temat nieszczęścia mieszkańca z ul. 16 Stycznia, który wskutek wyroku sądowego stracił mieszkanie komunalne. Łajdactwem jest obwinianie także mojej osoby za ten stan i pisanie jakobym odmówił temu Panu pomocy. Jest to wierutne kłamstwo po to, by znowu się przyczepić i zyskać niepochlebne komentarze.

Oświadczam, że w sprawie wspomnianego mieszkańca z ul. 16. Stycznia interweniowałem u kierownik ZMK w zeszłą sobotę. Z informacji jaką uzyskałem od Pana Ludwika Madeja dowiedziałem się, że ów zadłużony lokator prawomocnym wyrokiem Sądu w Częstochowie, bez wskazania mieszkania zastępczego, został pozbawiony lokalu  komunalnego. Pan kierownik ZMK załatwił, na razie, na miesiąc miejsce w hotelu w Częstochowie. Jednak Pan z 16. Stycznia odmówił przyjęcia pomocy stwierdzając, że ma rodzinę i sobie da radę. Mimo to Pan Madej prosił, że jeśli będzie potrzebował pomocy, by zgłosił się do komunalki.

Pisanie „Podobno sprawa trafiła już do radnego z tv orion, ale ten stwierdził, że nie ma jak mu pomóc”, wywołało komentarz m.in. Pana Tomasza ze Spółdzielni Mieszkaniowej, który napisał do mnie zbulwersowany „Panie Marku jak może Pan firmować wyrzucanie na bruk chorych ludzi? To wstyd dla władzy która tak postępuje. Nie ma lokali socjalnych w gminie? Gdzie są te miliony? Na triatlon poszły? Jestem rozczarowany”.

Kto jak kto, ale Pan Tomasz dobrze powinien znać sprawy mieszkaniowe i postępowań w takich przypadkach. Wywołany do tablicy i oczerniany informuję – nikt mnie nie prosił w tej sprawie o pomoc, nikomu nie odmówiłem pomocy, a to akurat czynię finansowo względem trzech rodzin. W sprawie zadłużonych mieszkań niedawno pomogłem dwóm osobom.

I jeszcze jedno wymienianie człowieka z imienia, przez pana z Cisia, pisanie o nim na co choruje i pokazywanie jeszcze innej osoby na fotografii, to już trudno nawet skomentować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.