BLACHOWNIA W NIEDZIELĘ BĘDZIE STOLICĄ POLSKIEGO TRIATHLONU

Triathloniści rozpoczną rywalizację w niedzielę, 30 lipca o godz. 9. Impreza w Blachowni jest jedną z większych tego typu imprez w kraju. Już po raz drugi Blachownia jest organizatorem wielkiej imprezy – zarówno dla amatorów i wyczynowców. Każdy może spróbować swoich sił w triathlonie – zachęca Gazeta Wyborcza w Częstochowie.

Więcej http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,48725,22148869,blachownia-kolejna-odslona-elemental-tri-series.html

 

W związku z nieprawdziwymi informacjami jakie są publikowane i rozpowszechniane informuję – Elemental Tri Series – to nie gminna wystawa psów rasowych czy turniej tenisa stołowego na poziomie sołectwa. ETS to ogólnopolska impreza, która już przykuła uwagę ponad 600. dorosłych zawodników i ponad stu małych biegaczy z całej Polski – od Gdyni do Zakopanego i od Zielonej Góry do Lublina. Blachownia już wielu publikacjach medialnych, także ogólnopolskich jest pokazywana z bardzo dobrej strony. Choć niektórzy próbują to podważyć i pewnie najlepiej chcieliby ukazać naszą Gminę jako „czarną dziurę”.

Co do kwoty imprezy – nie przekracza ona 100 tys. zł, a duża jej część pochodzi ze środków Gminne Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na promocję zdrowego stylu życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.