Z AUTOMOBILKLUBEM JURAJSKIM BEZPIECZNIEJ


-Fani Automobilklubu Jurajskiego oraz miłośnicy hulajnóg mamy dla Was miłą niespodziankę. Na byłym torze Wyrazów 22 maja w godzinach od godz. 11 do 15. poprowadzimy I edycję jurajskiego eventu szkoleniowego, połączonego z konkursami wiedzy o ruchu drogowym. Nie zabraknie fachowych porad z zakresu użytkowania tych popularnych ostatnimi czasie pojazdów.
Uważamy, że coraz większa liczba hulajnóg na naszych drogach wymusza organizację tego typu eventów i szkoleń. Wszystko po to, aby zminimalizować zarówno zagrożenia w ruchu drogowym jak i błędne podejście do korzystania z tego tak spopularyzowanego sprzętu mobilnego dla pieszych.


Na byłym torze w Wyrazowie będą na was czekać funkcjonariusze Ruchu Drogowego KMP, przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, instruktorzy Automobilklubu Jurajskiego oraz przedstawiciele salonu pojazdów elektrycznych. Nie zabraknie nagród. Event, który jest ogólnie dostępny, kierujemy do wszystkich osób, potrafiących jeździć hulajnogą. Więcej informacji znajdziecie na stronie UM Blachownia oraz w mediach – zaprasza Romuald Nowakowski, prezes Automobilklubu Jurajskiego.