WIEM ILE SZYMAŃSKA ZAPŁACIŁA ZA STATUETKĘ

Trud pozyskiwania środków unijnych został doceniony na forum ogólnopolskim. Blachownia otrzymała statuetkę w Ogólnopolskim Konkursie WZOROWA GMINA, za skuteczne pozyskiwanie środków unijnych.
Z przykrością przyjmuję informację, iż bloger z Cisia sugeruje, pyta ile kosztowała naszą Gminę ta nagroda? Bloger z Cisia stwierdza
„Rozumiem propagandę sukcesu, ale posuwać się do tego stopnia? Ile za to zapłaciła gmina? 5000 zł? 10 000 zł? Może więcej?” Jak można być tak podłym i insynuować, że burmistrz Blachowni mogła opłacić marszałka Województwa Śląskiego czy starostę bielskiego, przewodniczącego Konwentu Powiatów Województwa Śląskiego, aby tylko zdobyć wyróżnienie?
Być może w tych pytających oskarżeniach jest drugie dno? Zachodzi pytanie czy Bloger z Cisia stara się za wszelką cenę ośmieszyć i zdyskredytować osiągnięcia obecnego burmistrza, by 21 października wybory wygrał kandydat, który reklamuje się na jego stronie?


Komentarz
Panie Gąsiorski powiem panu ile burmistrz zapłaciła za statuetkę. To były zarwane noce podczas, których pisała projekty (dzisiaj wiemy z jakim skutkiem), to były pracowite niedziele w Urzędzie, by sprawdzić i podpisać dokumenty, bo w tygodniu trzeba było odpowiadać na pana różne insynuacje. To były nerwy bo wiadoma grupa chciała doprowadzić do odwołania burmistrz Szymańskiej. To były prowadzone inwestycje. To była codzienna, ciężka praca z wykorzystaniem swoich talentów i zdolności dla poprawy życia Mieszkańców naszej Gminy. Nawet nie ma sensu apelować do pana sumienia bo być może ma pan w tym określony cel?