WAKACJEEEEEEEEEE!!!!!!

Ale to już było i nie wróci więcej… przynajmniej na dwa miesiące. Uczniowie także w naszej Gminie zakończyli kolejny rok szkolny. Na te chwile czekały nie tylko dzieci, ale także nauczyciele, którzy w nowym systemie oświaty mieli dwa, a może nawet trzy razy więcej pracy.
Uczniów w Szkole Podstawowej Nr 1 żegnał dyrektor Andrzej Guła. -Zanim odbierzecie świadectwa chciałbym przypomnieć, że o oceny nie walczymy na trzy dni przed zakończeniem roku szkolnego. Na dobre oceny pracujemy przez cały rok – powiedział do rodziców dyrektor.
Najlepsi z najlepszych otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe, podziękowania oraz nagrody finansowe, ufundowane przez burmistrza Blachowni.

A ta klasa, IV b, zasłużyła chyba na największy pasek biało-czerwony za swoje osiągnięcia w nauce. Średnia oceny 23 uczniów to – 5,2 i jest to rekord w całej 60. letniej historii szkoły. Świadectwa z paskiem z tej klasy otrzymało aż 21 dzieci.
Na zakończenie program artystyczny słowny przygotowali uczniowie z klasy Iwony Knaś-Toll. Nie zabrakło te występów szkolnego chóru. Potem uczniowie rozeszli się do swoich klas, by osobiście pożegnać się na dwa miesiące ze swoją Panią.