ŚRODA Z BURMISTRZEM

Jak w każdą środę burmistrz Sylwia Szymańska szeroko otwiera drzwi swojego gabinetu przed mieszkańcami Gminy. W tym dniu mieszkańcy bez specjalnych zapisów mogą przyjść do UM i porozmawiać z burmistrzem.

Przypominam dyżury radnych.
-Marek Kułakowski dyżur radnego przez cały tydzień pod nr tel. 601 50-20-22 marek.kulakowski@interia.pl


Tomasz Rećko nr tel. 507 573-233
Paweł Hreczański nr tel. 605 598-541
Dyżur w poniedziałek od 11 do 13 oraz w środę od 17 do 18 w biurze Rady I piętro UM w Blachowni lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
.


Dariusz Wącław tel. 660 416-287 dariusz.waclaw@blachownia.pl
dyżur 2 godziny przed każdą sesją Rady Miejskiej
Małgorzata Bernat tel. 666 574-412
Katarzyna Borycka tel. 505 185-179 katarzyna.borycka@blachownia.pl
Krzysztof Czerwik tel. 502 617-933 krzysztof.czerwik@blachownia.pl
Tadeusz Borek tel. 723 298-680 tadeusz.borek@blachownia.pl
Barbara Bagmat tel. 604 903-695 radna dostępna każdego dnia w godzinach 9-17 barbara.bagmat@blachownia.pl


Tomasz Czech tel. 601 232-963 tomasz.czech@blachownia.pl
Dyżury w UM godzinę przed każdą sesją Rady Miejskiej
Ewelina Gajzner tel. 508 294-349 ewelina.gajzner@blachownia.pl
Jerzy Szkurłat jerzy.szkurlat@blachownia.pl