ROZMOWY Z GTV BUS

W środę radni na roboczym spotkaniu rozmawiali m.in. na temat usług przewozowych GTV Bus. Radni pracownikom GTV Bus zadawali wiele pytań, zgłaszając uwagi od pasażerów. Najczęściej były to uwagi na temat opóźnień. Konkluzja spotkania była taka.

-Opóźnienia busów były związane z utrudnieniami drogowymi przy okazji budowy ronda w centrum Blachowni oraz wprowadzeniem sygnalizacji wahadłowej. To wszystko sprawiało, że kierowcom trudno było trzymać się rozkładów jazdy. Oddanie do użytku centrum przesiadkowego sprawi lepszą synchronizację kursów i nie powinno już być żadnych opóźnień – mówił przedstawiciel spółki przewozowej.
Jeśli zima odpuści to centrum przesiadkowe powinno być gotowe do końca kwietnia.
Dobra informacja jest też taka, że od 1 marca GTV Bus uruchamia trzy kursy dziennie do Gorzelni. Autobus linii 161 będzie wyjeżdżał z Blachowni o godz. 8.13 do Łojek przez Konradów. W Gorzelni będzie o 35. Powrót o 8.55 przez Łojki (zawrót gdzie zatrzymuje się autobus MPK), dalej znowu przez Konradów i w Blachowni melduje się o 9.13.
Wszelkie informacje, uwagi na temat niewłaściwego zachowania kierowców czy opóźnień należy składać pod nr tel. 882-366-949 od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub pocztą elektroniczną: slask@gtvbus.pl

Rozkłady jazdy – http://www.blachownia.com.pl/article/rozklady_jazdy_gtv_bus

Oczywiście już tradycyjnie prostujemy kłamstwa rozsiewane z Cisia, że od 1 marca przewozy na terenie Gminy Blachownia będą płatne. Jest to kłamstwo i celowe wprowadzanie ludzi w błąd. Nadal po gminie jeździmy za darmo. Płacimy za kursy Blachownia – Częstochowa – Blachownia.