POZEW WYBORCZY PRZECIWKO

W środę został złożony pozew do Sądu Okręgowego w Częstochowie I Wydział Cywilny przeciwko KWW Anetty Ujmy Wybierzmy lepszą przyszłość. Nie możemy przejść obojętnie wobec takich słów na ulotce.

A to treść skargi

============================================================================================================================================================================================

W dodatku z ulotki KWW Anetty Ujmy dowiedziałem się, że w Wyrazowie jest ul. Kręta. Gdyby pani ta mieszkała w naszej Gminie to może by wiedziała, że ul. Kręta jest w Ostrowach.

Sylwia Szymańska burmistrz Blachowni
Kochani w wyborach na burmistrza nie chodzi o to, aby kłamać i obiecywać, to bardzo poważne i odpowiedzialne stanowisko, osoba, która chce je piastować musi być wiarygodna, niestety wśród kandydatów są tacy, którzy chcą wygrać, choćby za cenę kłamstwa. Nie będę tego komentować, ale jest mi przykro, bo uczciwie pracowałam przez cztery lata na to, co nasza gmina dziś osiągnęła i jestem z nas wszystkich dumna, bo to, co osiągnęliśmy to nasz WSPÓLNY wielki sukces. Jako mieszkaniec tej gminy nie chcę lepszej przyszłości opartej na kłamstwie.