OŚWIADCZENIE

Związku z wiadomościami jakie otrzymuje od mieszkańców gminy po tekście niejakiego Pawła Gąsiorskiego „Według informacji przesłanej na naszą skrzynkę redakcyjną, radny Marek Kułakowski miał zadzwonić na policję na mieszkańców, którzy jeździli po torze w Wyrazowie”, oświadczam, iż nie dzwoniłem na żadną policję, nie powiadamiałem organów ścigania o tym, że ktoś driftuje na byłym torze. Zjawiłem się tam w południe na prośbę samych mieszkańców Wyrazowa, którzy znowu byli zaniepokojeni rykiem silników aut. Pisanie na mój temat kłamliwych informacji przez Pawła Gąsiorskiego to już celowa tradycja. Nie dzwonił do mnie, nie pytał mnie, nie sprawdzał czy dzwoniłem na policję, jak nakazuje dziennikarska rzetelność. Napisał za to brednie. Widać nowe trendy pojawiły się w dziennikarstwie?
Zresztą ten pan pisał już wcześniej o mnie brednie. m.in., że zmiana nazwy ulicy 16 Stycznia na Janusza Korczaka to moja zasługa. (Brednia- nazwę ulicy zmienił wojewoda śląski i nie na moją prośbę.) „I Urząd Skarbowy w Częstochowie zbada majątek radnego Kułakowskiego. Urząd Kontroli Skarbowej zajmie się jego sprawą”. US i UKS sprawdził mnie, zbadał finanse i co z tego nie wyniknęło? Nic. Nie było żadnych uchybień co wykazują kolejne pcoroczne oświadczenia majątkowe. Czytałem na jego blogu, że za diety radnego po raz kolejny spędzałem wakacje we Włoszech. Brednia – nigdy nie byłem we Włoszech. Jak nie pomogły kłamstwa na mój temat to pisał idiotyzmy na moją rodzinę. Czepiał się nawet tego, że doprowadziłem do upadku zespołu Deo Decima. Jak pokazuje życie zespół trzyma się dobrze, gra ponad 40 lat, a w niedzielę 26 września gramy na mszy św. o godz. 12. Zetem pobożne życzenia blogera z Cisia nie spełniły się.

Raz jeszcze oświadczam, że w sprawie dzisiejszej jazdy na byłem torze w Wyrazowie, który nie jest terenem prywatnym, a gminy oraz, że tor nie ma żadnej homologacji do prowadzenia takich jazd, nie dzwoniłem na policję.

Oświadczam, że opisując dzisiejsze jazdy na byłym torze występowałem w obronie mieszkańców Wyrazowa, którzy mają dosyć ryków silników, a potem w zamian pozostawionych zdartych opon.

Komentarz
Przyzwyczaiłem się, że pan Gąsiorski wykorzystuje każdą okazję, aby mnie oczernić w oczach mieszkańców. Zrobił ze mnie już złodzieja, który na diecie radnego dorabia się mieszkań, podróżuje po świecie, oszukuje urzędy skarbowe, rodzinie załatwia posady, a teraz pisze, że ja donoszę na policję. Widać taki ma „lustrzany” charakter. I co jeszcze widać, że dzisiaj ogólnie potępiany hejt w internecie, przez który ludzie nawet popełniają samobójstwa, na stronie tego człowieka ma się dobrze.