NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE PKS PADŁ…


Źle się dzieje w państwie duńskim”. Słowa pochodzą z Hamleta Williama Szekspira. Wypowiada je oficer Marcellus w chwili, gdy królewicz Hamlet, mimo protestów towarzyszy, podąża za duchem swego ojca, widzianym tylko przez niego.


Przechodząc do obecnych czasów można powiedzieć źle, tragicznie dzieje się w częstochowskim PKS. Jakie słowa w wywiadzie mówi Ludwik Kubasiak, kiedyś prezes, a obecnie likwidator PKS w Częstochowie?

Cała rozmowa na https://www.youtube.com/watch?v=34Fks_mEiPk

Komentarz
-„Nie mogę powiedzieć, że wina jest pandemii, iż PKS padł” – mówił w wywiadzie dla TV Orion likwidator spółki Ludwik Kubasiak.

-Dzisiaj Szanowni Państwo widać, że nasza wspólna decyzja zmiany przewoźnika z PKS na GTV Bus była jak najbardziej słuszna. Mieszkańcy nie dość, że przesiedli się do nowych pojazdów, zyskali punktualność przewozów to jeszcze za darmo korzystają z komunikacji po gminie. My swoich mieszkańców wozimy także do Częstochowy, a inne gminy już dzisiaj maja kłopoty, a po 30 czerwca będą mieć poważny problem w kwestii zapewnienia transportu publicznego – mówiła na dzisiejszym posiedzeniu połączonych komisji burmistrz Sylwia Szymańska.