KOLEJNY EMAIL OD MIESZKANKI

Panie radny od kilku dni próbuje głosować na pana na www.gmina(…).pl i jest pan blokowany. Podobnie ma się sprawa z panią Szymańską, Bernat i Czech. Gdy głosowałam na innych wszystko było już w porządku.

Szanowna Pani, która nie chce, aby ujawniać jej adres email, bardzo dziękuję za próby sympatii. Chce panią uspokoić. To nie pierwszy sygnał jaki otrzymuje w tym temacie. Być może wspomniana strona jest uczulona na pani IP stąd trudności w głosowaniu ;).
Dlatego zachęcam, aby się uśmiechnąć i nie głosować przynajmniej na mnie, bo to nie ma najmniejszego sensu. Dowodem najlepszym jest fakt, że były radny Cezary Osiński w głosowaniach na stronie Pawła G. w poprzedniej kadencji był niemal zawsze najlepszy. Dzisiaj nie ma go ani w Radzie, ani na stanowisku burmistrza. Myślę, że takie głosowanie nie jest żadnym wyznacznikiem pracy na rzecz mieszkańców czy skuteczności pracy danego radnego. W całej tej zabawie na głosy chodzi o to, aby Paweł G. miał jak najwięcej wejść na swoją stronę, a takie wyniki odkryć potem są potrzebne gdy się rozmawia z ewentualnymi reklamodawcami. Im więcej odkryć tym ktoś może szybciej wyłożyć pieniądze za reklamę. To jest standard dla wszystkich właścicieli stron internetowych. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że z drugiej strony powinienem zachęcać jak najwięcej osób do wchodzenia właśnie na wspomnianą stronę, bo pan ten po przegranych sprawach będzie potrzebował sporo gotówki.