JAK NIE KIJEM GO, TO PAŁKĄ

Cisiański bloger „informuje”, że –nie Urząd Miejski w Blachowni, a Jeźdźcy Herody zajęli się wykonaniem i rozdaniem ponad 700 maseczek dla mieszkańców Blachowni.
I rzeczywiście brawo dla „Jeźdźców” i dla każdego kto się angażuje w tak potrzebne inicjatywy.

Bloger na zakończenie „artykułu” pyta dostał ktoś maseczkę z urzędu miejskiego? Podobno urząd rozdał ich 1000…

Chciałoby się stwierdzić – po co ślepemu oczy? Bo ten pan w gminie widzi wszystko na czarno. Dlatego warto raz jeszcze przypomnieć.

26 marca na stronie Urzędu Miejskiego – blachownia.pl burmistrz informowała, że podjęła decyzję o zakupie maseczek i przekazaniu ich bezpłatnie dla mieszkańców naszej gminy. -Maseczki trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców. Przekażemy je także do Szpitala w Blachowni oraz do Domu Pomocy Społecznej wraz z innymi środkami ochronnymi, które zakupiła gmina – powiedziała wtedy Sylwia Szymańska.

1 kwietnia kolejna informacja na stronie UM Blachowni.
Gmina rozpoczęła dystrybucję pierwszej partii z 1000 ochronnych maseczek higienicznych z atestem. We wtorek 31 marca pierwsza partia maseczek trafiła do sołtysów, którzy rozdali je najbardziej potrzebującym mieszkańcom Gminy. Dodatkowo maseczki zostały przekazane na pocztę, a także do ośrodków zdrowia, Szpitala im. Weigla w Blachowni oraz Domu Pomocy Społecznej w Blachowni. -Mam nadzieję, że przekazane przez nas maseczki choć w niewielkim stopniu poprawią komfort mieszkańców gminy oraz zmniejszą ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa – dodała burmistrz Szymańska.

Bloger tradycyjnie na swój sposób stara się umniejszyć działania władz gminy. Jakże ten rys. przypomina patrzenie Pawła Gąsiorskiego na to co dzieje się w naszej gminie.

rys. internet