BLACHOWNIA BYŁA GOŚCINNA – PRZEGRALIŚMY 0:3

Tym razem w ramach rozgrywek II ligi śląskiej kobiet UKS Gimnazjum Blachownia II podejmowały na swoim parkiecie siatkarki MTS AS Myszków. Niestety to nie był dobry dzień dla naszych siatkarek. O pierwszym i trzecim secie powinno się szybko zapomnieć. Złe przyjęcia, sporo nieporozumień na boisku oraz sporadycznie dobrze wykończone akcje sprawiły, że te sety przegraliśmy do 10. W drugim secie AS-y z Myszkowa, jakby uśpione po szybkim zwycięstwem w pierwszym secie, też zaczęły popełniać błędy co pozwoliło naszym na nawiązanie wyrównanej gry. Niestety szczęście nam nie dopisało i UKS przegrał do 22. Cały mecz 0:3 w setach. Co warto odnotować siatkarki popełniły bardzo mało błędów serwisowych. Najlepszą naszą zawodniczką, która rozegła niemal cały mecz, była Julia Kondys z 8.