FESTIWAL DISCO POLO 30 MAJA

Sobotę 30 maja upłynie nam w rytmach disco polo. Między godz. 16, a 23.30 zaprezentują się D-Bomb, Kadis, Long&Junior, Hit Boy i inni. Gwiazdą wieczoru zaś ma być zespół Playboys.


Jak piszą o sobie grający faceci, Pleyboys to jeden z najmłodszych zespołów disco-polo w Polsce! Choć istnieją od 2013 r. mogą pochwalić się wieloma nagrodami, a także niezliczoną liczbą koncertów w Polsce i zagranicą.
2016 roku grupa ta otrzymała najcenniejsze wyróżnienia dla każdego muzyka i zespołu w postaci platynowych i złotych płyt. Podwójna platyna za singiel „Tylko Ty” ponad 15 mln wyświetleń w serwisie youtube. Potrójna platyna za singiel „Zwariowałem” ponad 17 mln wyświetleń. Potrójna platyna za singiel „Fajna jest ta dziewczyna” ponad 17 mln wyświetleń. Poczwórna platyna za singiel „Wyśmienicie” w duecie z grupą Piękni i Młodzi ponad 25 mln wyświetleń.
Najbardziej znane utwory tercetu Playboys to m.in. „Lejde” – ponad 39 mln odtworzeń w youtube, „Wyśmienicie” – ponad 25 mln, „Tylko Ty” – ponad 22 mln.
Grający faceci śpiewali m.in. na stadionie narodowym w Warszawie, na stadion we Wrocławiu, Sylwester Łódź Disco Fest, TV POLSAT – Festiwal Kobylnica oraz Festiwal Disco Polo Iłów, .