GTV BUS LUBI ZASKOCZYĆ – TYM RAZEM ZA SPRAWĄ PODWYŻEK CEN BILETÓW


-Rano jechałam do Częstochowy i zapłaciłam 4,50 zł. Gdy wracałam kierowca poinformował mnie, że bilet kosztuje 5 zł. A co by było gdybym miała przygotowane 4,50 – pyta klientka GTV Bus.

Sprawdziłem, rzeczywiście firma GTV Bus bez żadnego uprzedzenia podniosła sobie ceny biletów o 50 gr, chodzi o kursy poza gminę Blachownia. Z czego wynika nagła, bez uprzedzenia podwyżka?

-A coś pan taki zaskoczony, paliwo drożeje to i ceny biletów idą w górę – powiedział mówi jeden z kierowców.

-Sam byłem zaskoczony zmianą cen biletów. Do Częstochowy zbierałem od pasażerów po 4,50 zł. A gdy już jechałem do Blachowni było to 5 zł. Wynika to z tego, że kierowcy, którzy się rozliczyli z biletów, na kasie mieli zmienione ceny na 5 zł. – wyjaśniał inny kierowca.

No cóż praktyki GTV Bus przedziwne bo firma mimo wszystko powinna uprzedzić swoich klientów, że będą droższe ceny biletów.


Jak mówią pasażerowie na stronie GTV cennik jest kompletnie nieaktualny. -Wg mnie firma odpowiednią informacje o podwyżce powinna wywiesić kilka dni wcześniej, a nie działać przez zaskoczenie. Poza tym skoro gmina dopłaca do biletów to też powinna mieć możliwość akceptacji podwyżki cen biletów – dodaje zdenerwowana pasażerka.