ZIMOWE DOŻYWIANIE ZAPEWNI UBOGIM PRZETRWANIE

progresSzanowni Państwo

Od niedawna działająca w Blachowni Fundacja PROGRESS wspólnie z Panią Sylwią Szymańską burmistrzem Blachowni od grudnia br. organizuje akcję zimowego dożywiania dla najuboższych mieszkańców i rodzin z dziećmi z terenu naszego Miasta i Gminy.

Realizacja projektu polegać będzie na codziennym serwowaniu ludziom potrzebującym jednego ciepłego posiłku z wkładką mięsną przez cały okres zimowy.

Mimo że wyżej wymieniona akcja pomocowa jest współfinansowana z budżetu Gminy Blachownia pomoc ludzi dobrej woli jest niezbędna. Dlatego Fundacja PROGRESS w ramach wymienionego projektu organizuje 27 i 28 listopada czyli w najbliższy piątek i sobotę zbiórkę żywności przeprowadzaną w sklepach spożywczych na terenie Gminy Blachownia.

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców do współpracy z nami i pomocy najuboższym, aby nikt w trudnym okresie zimowego chłodu nie był głodny!

Liczymy na Państwa wrażliwość, otwartość i pomoc. Niech w naszych myślach, sercach i działaniach przyświeca hasło „Zimowe dożywianie zapewni ubogim przetrwanie”

Z wyrazami szacunku                                                      Zarząd Fundacji PROGRESS z Blachowni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.