ZIELONA DOSTAŁA PONAD PÓŁ MILIONA

zielonaJak informuje burmistrz Blachowni wojewoda śląski zatwierdził listę wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Programu Rozwój Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

 

A jeszcze w połowie listopadzie 2017 roku były sołtys Cisia tradycyjnie drwił i pisał z niedowierzaniem. Dlaczego akurat ulica Zielona, a nie np. Skłodowskiej-Curie czy Herbska? Odpowiedź jest prosta. Dług swojego wyborcy należy spłacać. A przy tej ulicy mieszka bardzo oddany człowiek naszego Burmistrza. Czy Zielona dostanie dofinansowanie, przekonamy się pod koniec stycznia.

Jaki to oddany człowiek naszego burmistrza to chyba wie tylko piszący. Ale co tam, najważniejsze to wzbudzić podejrzenie, rzucić jakąś kalumnię i kłamstwo niech ludzie mówią, że burmistrz robi swojemu znajomemu drogę.

Zatem my informujemy wiarygodnie, że wśród 35 zadań w województwie, Gmina Blachownia otrzyma dofinansowanie 550 tys. zł właśnie na remont ul. Zielonej w Łojkach. I nie dla wymyślonego czy oddanego człowieka, tylko dla wszystkich mieszkańców oraz użytkowników tej drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.