… ZA WSZELKĄ CENĘ

Dobiega końca zbieranie podpisów pod referendum w celu odwołania burmistrza Blachowni z zajmowanego stanowiska. Zapewne, by jeszcze bardziej „podgrzać” mieszkańców Gminy i przekonać ich do składania podpisów w tym względzie, tym razem były sołtys Cisia na swojej stronie pisze kolejne oszczerstwa? pod adresem Pani burmistrz.

Pan ten pisze (chyba kpiąc), że jest „bardzo zbulwersowany plotkami, które słychać w Blachowni i które uderzają w mojego najukochańszego Burmistrza. Dotyczą one Sylwii Szymańskiej i rzekomo jej prawomocnego wyroku sądowego. Chodzi o sprawę sprzed kilku lat, w której to podobno brała udział Sylwia Szymańska”.

Oczywiście nie było żadnego wyroku, ale ziarno zła rzucone może wyhoduje jakiś chwaścik? Pan z Cisia bardzo sprytnie pisze tekst – bo ze znakiem „?”, aby nie spotkać się z zarzutem kłamstwa czy pomówienia. Przypomnę, że jakiś czas temu wcześniejsze doniesienie na rzekome fałszywe oświadczenie złożone przez Panią burmistrz Blachowni, prokurator umorzył nie znajdując znamion czynu zabronionego. Ale o tym Pan ten już nie napisał na swojej stronie.

A gwoli przypomnienia 19 listopada będzie pierwsza rozprawa przeciwko temu panu z powództwa cywilnego, które złożyła Pani Sylwia Szymańska. Pan ten na swojej stronie nie krył zdziwienia, że został pozwany kompletnie nie wiedząc za co. Mam nadzieję, że sąd go uświadomi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.