WYGRAŁEM Z BURMISTRZ PRZED SĄDEM OKRĘGOWYM W CZĘSTOCHOWIE!

… pisze były sołtys Cisia, i nie wiem czy śmiać się czy współczuć.

1. Jak Pan mógł wygrać z burmistrzem Blachowni skoro oskarżenie o zniesławienie złożyła osoba prywatna Pani Sylwia Szymańska za własne pieniądze? (Oskarżenie z art. 212 par. 1 – kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną, niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska zawodu lub rodzaju działalności podlega grzywnie albo karze więzienia)

2. Sąd Okręgowy w Częstochowie po zapoznaniu się z uzasadnieniem wyroku Sądu Rejonowego w Częstochowie miał zastrzeżenia formalne do rozpoznanej sprawy i proces przeciwko Panu Gąsiorskiemu został wrócony do ponownego rozpatrzenia przed Sądem Rejonowym. Jak więc mógł Pan wygrać sprawę? Nie podejrzewam, aby za błędy SR odpowiadała Pani Sylwia Szymańska.

 

Po tych kilku zdaniach zdaje sobie sprawę, że będę szczególnym wrogiem określonej grupy osób na czele z Panem Gąsiorskim. Dalej będę oczerniany w artykułach czy w komentarzach, za które przypominam odpowiedzialność spada na właściciela strony, a może nawet będzie kolejny donos gdzie trzeba na moją osobę? Ale co nas nie zabije to nas musi wzmocnić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.