WIGILIA Z MIESZKAŃCAMI

w-rodzinaZawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, jest Boże Narodzenie. Zawsze, kiedy rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości i jak wielka jest twoja słabość, jest Boże Narodzenie. Ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy, jest Boże Narodzenie".

w-burmiSłowami św. Matki Teresy z Kalkuty Pani burmistrz Blachowni przywitała licznie zgromadzonych Mieszkańców Gminy Blachownia na dorocznej Wigilii w hali sportowej OSiR. Na świątecznym spotkaniu obecni byli radni, sołtysi, pracownicy Urzędu i podległych jednostek, organizacje pozarządowe oraz sami mieszkańcy.

w-dpsZaproszeni goście mieli okazję przeżyć wzruszające przedstawienie „Boże Narodzenie” w wykonaniu podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Blacw-miernhowni. Kolędy grała orkiestra zaś pięknie zaśpiewali zespół „Blachowianki” i Pan Jacek Miernikiewicz. Na zakończenie były w-zespolwspólne życzenia i przełamywanie się opłatkiem. Nie zabrakło też poczęstunku. Organizatorom gminnej Wigilii bardzo dziękuję za zaproszenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.