DNI BLACHOWNI W MAJU

W tym roku Blachownia obchodzi 50-lecie nadania praw miejskich. Z tej okazji władze Gminy przygotowują moc atrakcji. Zatem warto 26, 27, i 28 maja nie wyjeżdżać z Blachowni.

Uroczyste obchody rozpoczną się w piątek. W sobotę i wekw niedzielę piknik gminny czyli rozrywka sportowa i muzyczna. Moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Hitem będzie koncert grupy „Weekend”, który będzie transmitowała telewizja.

„Weekend” na czele z Radosławem Liszewskim powstał 17 lat temu. Grupa wylansowała takie przeboje jak m.in. „Ona Tańczy Dla Mnie”, „Za miłość mą”, „Jesteś Zajebista”.                                                                                 

                                                                                                                                                      foto internet 

 

Komentarz

Ten kto zjawi się u nas na obchodach Dni Blachowni w połowie czerwca, jak podaje jeden z portali, rozczarują się. Bowiem trzydniowe święto Gminy zaczyna się w ostatni weekend maja, a nie w czerwcu. Ale nie pierwsze to kłamstwo i celowe wprowadzanie ludzi w błąd. Podobnie jak kompletną bzdurą jest fakt jakoby gwiazdą święta Gminy miał być zespół „Perfect”. Urząd Miejski w ogóle nie prowadził w tym kierunku żadnych rozmów.

O programie Dni Blachowni będę jeszcze pisał dokładniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.